Svoboda jménem ZLATO

1. února 2015 v 19:29 | Jan Kuchyňka
Prof.Dr. Hans J.Bocker se v knize věnuje aktuálnímu tématu dnešní doby - nemocnému peněžnímu hospodářství a způsobům, jak jej uzdravit. Globální krize, která má již viditelné důsledky, rozhodně nekončí, a v této knize se dočtete proč. Nicméně tato kniha není o strachu, ale o naději. Dnešní, ve své podstatě již virtuální, a proto falešné peníze, které fungují především jako mocenský nástroj nepatrné menšiny, jsou předurčeny k zániku.
Plíživé a nepřetržité vyvlastnování, k němuž znehodnocováním peněz ve prospěch dlužníků dochází, nás postihuje bez rozdílu všechny. Tento proces vždy vede do záhuby a dějiny poskytují dostatek příkladů. Exponenciálně rostoucí role státu, kdysi odpovědného výhradně za vnitřní a vnější bezpečnost, ohrožuje občanské svobody. Peníze vystřídaly v zájmu několika mocných zlato. TEĎ je na čase, aby ZLATO opět přišlo ke slovu.
Návrat ke zlatému standardu bude znamenat konec moci vysokých finančních kruhů a politických špiček, a také konec dolaru, který je stejně nevyhnutelný jako zatím nepředstavitelný.
Znamenal by konec systematického klamání, falšování bilancí a skrytých podvodů, neboť zlato je absolutně čestné.
Tato kniha informuje a je trvale motivující ke svobodnému myšlení. Je v ní naděje pro nás pro všechny!

Německá fy. KARATBARS /2011/ působí ve 123 zemích celého světa a o to zajímavější je její affiliate program / i v českém jazyce/:
http://www.karatbars.com/?s=human21
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama