Můj životní příběh II.

21. ledna 2015 v 8:06 | Jan Kuchyňka
V r. 1993 končil "Útlumový program státního podniku". O práci přišlo 3.500 zaměstnanců. 12 let života.. Začal jsem tam v r.1981 jako pomocný dělník. Pracoval jsem postupně ve všech provozech a pak i jako zástupce vedoucího úseku. Vždy jsem byl rebel. Chtěl jsem vše vylepšovat. Hned po revoluci v r. 1990 jsem byl zvolen předsedou odborů na závodě. V r. 1992 předsedou odborů na podniku. V letech 1991 - 1993 jsem setkával s českou"politickou elitou". Jejich názory a jejich realizace byly šílené. Následky katastrofální. Odolal jsem všem "lákavým nabídkám" vstoupit do politické strany.
Hned po vyhazovu v r. 1993, jsem začal podnikat. Začal jsem dělat něco, co jsem se nikdy neučil. Ani v rodině, ani na základní a středních školách. Také to tak dopadlo. Všechno bylo zničeno. Znovu a znovu jsem začínal klasické podnikání od nuly. Vybudoval jsem fungující podnik. Věnoval jsem mu svůj čas a všechen svůj um. Pracoval jsem min. 18 hod.denně a 365 dnů v roce. Výsledek mě neuspokojoval. Až jsem to konečně pochopil! Tudy cesta nevede. Pak mě známí přivedli ke klasickému MLM podnikání. Však to většina z Vás zná. Jmenný seznam! Telefonování! Prezentace v obýváku! Schůzky po kavárnách! Vydělal jsem si i nějaké peníze. Bylo to velmi vyčerpávájící...
Postupně jsem se naučil na počítači. Zapojil jsem se do několika MLM systémů.
Vždy ke konci roku začnu hodnit uplynulý rok. Přetřídím nepotřebné věci a odvezu je charitě. Totéž udělám i s PRACÍ NA INTERNETU s jednotlivými MLM. Vždy se všemu a všem lidem i každému MLM projektu věnuji celý. Když něco dělám, tak na 100% s optimismem, elánem, nadšením...Takže - ke konci r. 2014 jsem ukončil své působení v projektech MLM, které mně nefungovali. Rozešla se se mnou milovaná žena... Pokazilo se mi auto... Byl jsem z toho velmi nešťastný. Bylo mi hrozně! V hlavě jsem měl zmatek: "CO DĚLÁM ŠPATNĚ?!"
Hledal jsem nové výzvy, nové příležitosti. Moje nedůvěra byla ohromná! Vše jsem si důkladně prověřoval. A najednou: jedna nabídka začala vyčnívat. Čím více jsem si JI prověřoval, četl blog jejího autora, emaily, tak rostlo moje nadšení! Hledal jsem "jen" příležitost a našel jsem ŘEŠENÍ! mých problémů.
Spolupracuji s organizací - práce z domova - která mě inspiruje. Věří v jiný způsob myšlení. Mění svět k lepšímu. Dělá smysluplné věci jednoduše a srozumitelně. Vede lidi ke spolupráci, sdílení, zaměstnanosti, soběstačnosti, nezávislosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama