Miluji teplo, chci na zimu odjet do tepla

29. ledna 2015 v 20:28 | Jan Kuchyňka
Je to každý podzim to samé - brrrr přichází zima. Chci na zimu odjet do tepla. Uplynul další rok a můj sen o teple je stále je sen. Říkal jsem, co dělám špatně? Přece nemůže být tak složité vydělat si dost peněz a pak na zimu odjet do tepla. Znovu a znovu jsem hledal práci. A pak mi to došlo! Mám to každý den před očima. Vždyť internet je tím největším a nejúžasnějším zaměstnavatelem na vydělávání peněz:
1/ Jak napsat neodolatelnou nabídku a o 300% zvýšit její účinek?
Tento program je určen všem, kteří potřebují zvýšit prodej a zejména odezvu na jejich obchodní nabídky. Po přečtení eBooku se naučí napsat doslova neodolatelnou nabídku, díky které vydělají více peněz a ušetří více svého času. Vytvoří nabídky, které můžou využít opakovaně a bez nutnosti platit drahého copywritera. Oproti konkurenci získají obrovskou výhodu. Výhodu, kterou u nás 95% firem nezná:
2/ Dynamika Bohatství
Profil Dynamiky bohatství poskytuje jediný osobnostní profil, který vám přesně ukáže jakou strategii potřebujete následovat, abyste rozvinuli svůj přirozený podnikatelský talent a vybudovali své bohatství:
3/ Affiliate Academy
Unikátní kurz, který vás provede krok za krokem spuštěním a správou provizního programu. Vhodné pro všechny, kdo provozují jakékoli stránky, přes které si lze objednat placené produkty:
4/ Feng Shui Academy
Škola Feng Shui v několika ročnících od "sám sobě mistrem Feng Shui" po profesionálního konzultanta Feng Shui. Studenti si sami vyberou jak hluboko chtějí znát umění Feng Shui. Jestli je pro ně důležitá znalost svého prostředí a schopnost nastavovat si věci v bytě pro svůj osobní život, nebo je Feng Shui zaujalo natolik, že by rádi pomáhali dalším ve svém okolí s jejich životy.
5/ Jak napsat eBook a Jak prodávat eBook
"Jak napsat eBook za 14 dní" je eBook, ve kterém se naučíte postup, díky kterému krok za krokem napíšete za 14 dní svůj vlastní eBook, a to jak pro účely budování databáze, tak eBook, který můžete následně prodávat. V eBooku "Jak úspěšně prodávat eBook" se naučíte, jak eBook nebo jakýkoli další produkt prodávat online:
6/ Kniha "Podnikání z pláže"
7/ Jak dělat video marketing na YouTube
Jak dělat videomarketing na YouTube je eBook, ve kterém se naučíte přesné postupy, jak díky VIDEO marketingu přitahovat na Váš web více návštěvníků a VYDĚLÁVAT tak v roce 2015 více peněz s minimem investic:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama